فراخوان طرح پژوهشی روش های مطلوب و استاندارد حفظ قرآن کریم
پ
پ

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر، علی اکبر مداح، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان بوشهر، به خبرنگار قرآنی روابط عمومی اوقاف، از تشکیل و آغاز بکار فراخوان طرح پژوهشی بررسی روشهای حفظ قرآن کریم در اداره امور قرآنی این اداره کل خبرداد و اظهار کرد: فراخوان طرح پژوهشی بررسی روشهای حفظ قرآن کریم از سوی دبیرخانه ستاد راهبری حفظ قرآن کریم به منظور شناسایی و معرفی روش های مطلوب و استاندارد برای حفظ قرآن کریم به شناسایی و احصای روش های حفظ قرآن کریم در حوزه ملی و فرا ملی بپردازد. لذا به همین منظور مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه از پژوهشگران و اساتید علاقه مند و متخصص در این بخش علمی و آموزشی دعوت می‌ کند که با تکمیل کاربرگ فرم پژوهشی (فرم پروپوزال) در این فرخوان شرکت کنند.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان بوشهر در ادامه افزود: براساس این فراخوان شرایط لازم برای حضور پژوهشگران در این عرصه قرآنی آشنایی با موضوع حفظ قرآن کریم و داشتن سوابق علمی و آموزشی مرتبط با این موضوع و دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد به بالا (یا معادل حوزوی آن) بوده و علاقه مندان باید حداکثر تا بیستم مهرماه جاری مدارک خود را ارسال کنند.

وی اعلام کرد: آدرس رایانامه (ایمیل) جهت ارسال فرم طرح پژوهشی به نشانی setadhefz@oghaf.ir و شماره تماس دبیرخانه ۰۲۱۶۴۸۷۲۶۳۱ عنوان و اعلام شده است.

فعالیت ۳۳ پژوهشگر علمی و آموزشی در امور قرآنی بوشهر

مداح استان بوشهر را استانی با ظرفیت تخصصی در حوزه فعالیت های قرآنی در بخش های پژوهشی و آموزشی خواند و گفت: در استان بوشهر بیش از ۳۳ نفر از اساتید علمی و آموزشی در حوزه فعالیت قرآنی فعال هستند که اکثرا پژوهش ها و تالیفات فاخری در دو حوزه ملی و بین المللی از این اساتید قرآنی روانه بازار نشر شده است.

رئیس‌ اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان بوشهر به سطح رقابت های شرکت کنندگان در مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف پرداخت و ابراز کرد: سطح رقابت های متسابقین رشته های حفظ قرآن کریم از سطح بسیار خوبی برخوردار بود و بحمدالله استان بوشهر استعدادهای درخشان قرآنی در جغرافیای خود دارد و نیاز است که دوره های تخصصی برای این استعدادهای قرآنی در مناطق شهری و روستایی برگزار گردد تا در رقابت های ملی و بین المللی از همه لحاظ به صورت آماده حضور پیدا کنند و اکثر متسابقین در حوزه مفاهیم باید وقت بیشتری را صرف کنند تا شاهد رشد و شکوفایی در عرصه رشته های حفظ قرآن و قرائت باشیم.

ضرورت ترویج وقف قرآنی

وی در پایان خاطرنشان کرد: در یکساله اخیر قریب به ۵ وقف قرآنی در سامانه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر به ثبت رسیده است. و همچنین نیز در این خصوص دست یاری و امداد از خیرین می طلبیم.

دانلود فرم طرح پژوهشی روش شناسی حفظ

دانلود فراخوان طرح روش شناسی حفظ

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.